- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kamizelki odblaskowe dla seniorów

Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach wspólnie ze Starostą Powiatu Szamotulskiego spotkali się z seniorami, którym w celu poprawy bezpieczeństwa przekazali poradniki oraz elementy odblaskowe. 

 

W dniach od 24 października do 2 listopada br. szamotulscy policjanci prowadzą wzmożone działania wobec osób starszych polegające na wręczaniu elementów odblaskowych, poradnika „Bezpieczne Życie Seniora” oraz przeprowadzeniu rozmowy profilaktycznej mającej na celu poprawę bezpieczeństwa.

 

W związku z powyższymi działaniami Pan Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziupiński wspólnie z Panem Starostą Powiatu Szamotulskiego Józefem Kwaśniewiczem w dniu 28 października br. o godz. 14 przy głównej bramie cmentarza w Szamotułach, wręczali seniorom kamizelki odblaskowe i poradniki „Bezpieczne Życie Seniora”. Jednocześnie informowali seniorów o konieczności noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym po zmierzchu.
 

 

To nie jedyne spotkanie, które mundurowi przeprowadzili w ramach wzmożonych działań. Policjanci spotykają się z seniorami na terenie całego powiatu m.in. w Obrzycku, Ostrorogu, Wronkach czy w Pniewach.

 

31.10.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES