- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kierujący Nissanem miał blisko 4 promile

Szamotulscy policjanci w miniony weekend zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który wjechał w zaparkowany na poboczu samochód. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

 

26 listopada br. policjanci z szamotulskiej "patrolówki" zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który spowodował zdarzenie drogowe.

 

Około godziny 13:00 dyżurny szamotulskiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na ulicy Słowackiego w Szamotułach. Na miejsce pojechali policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

 

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Nissan Note 43-latek, mieszkaniec Szamotuł na ul. Słowackiego w Szamotułach uderzył przodem swojego pojazdu w tył zaparkowanego na poboczu drogi samochodu marki Peugeot 208.

 

O zdarzeniu Policję poinformowali właściciele peugeota, którzy słysząc huk wyszli z domu, gdzie zauważyli, że kierujący nissanem uderzył w ich samochód. Zgłaszający podeszli do sprawcy zdarzenia, od którego poczuli silną woń alkoholu, natychmiast zabrali mu kluczyki od pojazdu i zadzwonili na Policję.

 

Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny blisko 4 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali kierującemu nissanem prawo jazdy.

 

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zdarzenia może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

 

28.11.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES