- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kierujący stracił prawo jazdy

 

Wczoraj w Pęckowie doszło do poważnie wyglądającej kolizji drogowej. Za rażące naruszenie przepisów drogowych, interweniujący policjanci zatrzymali prawo jazdy jednemu z uczestników zdarzenia. Sprawę kolizji wyjaśnia drogówka z Szamotuł.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.00 na drodze nr 1845P w miejscowości Pęckowo. Dyżurny Policji na miejsce wysłał drogówkę z Szamotuł.

 
 

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 19-letni mieszkaniec województwa Zachodniopomorskiego nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu i chcąc uniknąć uderzenia w tył tego samochodu zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka kierującym samochodem marki BMW 318. Kolizja wyglądała bardzo poważnie- kierujący BMW 730 w wyniku uderzenia zjechał do przydrożnego rowu.

 
 

Pasażerka BMW 318 została przetransportowana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, iż doznała ogólnych potłuczeń.

 
 

Policjanci, którzy działali na miejscu zdarzenia sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami- byli trzeźwi.

 
 

W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego przez 19-letniego kierującego, policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania samochodem.

 

 

 
Ponadto sprawę kolizji wyjaśnia szamotulska drogówka. Po przeprowadzonym postępowania w sprawie o wykroczenie o wymiarze kary zadecyduje sąd. Wówczas również okaże się, czy 19-latek odzyska prawo jazdy.
 
 
 
 
 
03.04.2015.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES