- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kolejna osoba zatrzymana ze znaczną ilością narkotyków

Policjanci z Szamotuł zatrzymali 40-letniego mężczyznę, przy którym zabezpieczyli 1250 gram różnego rodzaju narkotyków. Podejrzewany trafił do aresztu.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Szamotułach , dzięki poczynionym ustaleniom, wpadli na trop podejrzewanego o posiadanie większej ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło 6 stycznia w Poznaniu.

 

Podejrzewanego kryminalni zauważyli w Poznaniu na jednej z ulic, gdzie szedł trzymając w ręku czarną reklamówkę. W bagażu 40-latka znajdowało się 1000 gram substancji koloru białego i 250 gram suszu roślinnego. Okazało się, że zabezpieczone środki odurzające to marihuana i amfetamina. Te narkotyki nie trafią już na czarny rynek. Wartość zabezpieczonych substancji to ponad 70 tysięcy złotych.

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

 

 

 

 

 

 

 

 

11.01.2016

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES