- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kolizja ''na podwójnym gazie''

Policjanci wyjaśniają sprawę kolizji, do której doszło na ul. Lipowej w Szamotułach. Istnieje podejrzenie, iż kierujący samochodem, który wjechał na chodnik, w słup oświetleniowy oraz znak drogowy był nietrzeźwy. Grozi mu kara więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz grzywna.

 

W minioną sobotę (12 stycznia br.), około godziny 22.45, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Lipowej w Szamotułach.

 

Na miejsce dyżurny wysłał policjantów z szamotulskiej drogówki. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, w zdarzeniu brał udział obecny na miejscu 28-letni mieszkaniec Szamotuł,który kierował peugeotem. Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, wjechał na chodnik, gdzie uderzył w znak drogowy oraz słup oświetleniowy.

 

Mężczyzna miał szczęście i nie doznał obrażeń. Pech jednak chciał, że jego stan wskazywał na to, iż może być pod wpływem alkoholu. Po przeprowadzonym badaniu stanu trzeźwości okazało się, iż ma 1,36 promila alkoholu w organizmie. Policjanci przeprowadzili badania retrospekcyjne, aby w trakcie prowadzonego postępowania nie było wątpliwości, czy mężczyzna był nietrzeźwy w chwili zdarzenia.

 

Sprawę wyjaśniają policjanci z szamotulskiej komendy. 28-latkowi grozi kara więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz grzywna.

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

15.01.2019

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES