- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kolizja czterech samochodów

Do kolizji z udziałem czterech samochodów doszło w miniony weekend na drodze W-184. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

W minioną sobotę (26 stycznia br.) około godziny 16.00 policjanci z szamotulskiej drogówki interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło na drodze W-184 w miejscowości Rudnik.

 

Na miejscu okazało się, iż zderzyły się ze sobą 4 samochody. Z ustaleń wynikało, iż prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Mieszkaniec Obornik, który kierował mercedesem uderzył w ten sposób w tył fiata stilo, który przemieścił się i uderzył w tył seata Leona, a ten z kolei przemieścił się i uderzył w tył samochodu marki Dacia Sandero.

 

Na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia- wszyscy byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń, więc sprawa została zakwalifikowana jako kolizja drogowa. Kierujący mercedesem został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Dodatkowo za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na niego punkty karne.

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

28.01.2019

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES