- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kolizja z nietrzeźwym kierującym

Wczoraj policjanci z Szamotuł interweniowali w związku z kolizją, w której uczestniczył nietrzeźwy kierujący samochodem. Podejrzewany miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara więzienia oraz grzywna.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 25 stycznia br. około godziny 20.00 w Baborówku. Dyżurny, który otrzymał zgłoszenie wysłał na miejsce policjantów ogniwa patrolowo – interwencyjnego.

 

Policjanci ustalili, iż doszło do kolizji dwóch samochodów: skody fabii oraz opla corsy. Z ustaleń wynika, iż 63-letni mieszkaniec gminy Szamotuły, kierując oplem corsą przekroczył oś jezdni zjeżdżając na przeciwny pas ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia lusterkami z jadącym z przeciwnego kierunku kierującym skodą. Kierowca skody pojechał za kierującym oplem, który zatrzymał się w Baborówku. O fakcie niezwłocznie zawiadomił policję.

 

Po przeprowadzonym badaniu stanu trzeźwości uczestników zdarzenia okazało się, iż 63-latek, który kierował corsą miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierujący skodą był trzeźwy.

 

63-latkowi za przestępstwo oraz wykroczenie grozi więzienie oraz kara grzywny.

 

26.01.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES