- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Konsultacje społeczne na poziomie osiedli w Pniewach

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Pniewach odbyła się ostatnia konsultacja społeczna na poziomie osiedli dotycząca założeń Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele instytucji mających za zadanie dbanie o bezpieczeństwo lokalnych mieszkańców.

 

Konsultacja odbyła się 25 lutego 2016 roku o godzinie 12:00 przy ul. Spacerowej w Pniewach. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Krzysztof Grzelak oraz Radny Miasta Łukasz Janiszewski.

 

Konsultacje przeprowadził Kierownik Komisariatu Policji w Pniewach nadkom. Hubert Adamski. Uczestników zapoznano ze stanem bezpieczeństwa na terenie miasta Pniewy. Policjant przedstawił zgromadzonym zagadnienie dotyczące tworzonej mapy zagrożeń.

 

Konsultacje społeczne mają na celu tworzenie mapy zagrożeń dla powiatu szamotulskiego. Jest to również okazja aby mieszkańcy oraz przedstawiciele instytucji mogli porozmawiać i przekazać swoje spostrzeżenia dotyczące lokalnych zagrożeń.

 

Uczestnicy konsultacji chętnie dzielili się z przedstawicielami policji swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat zagrożeń i niebezpiecznych miejsc w ich okolicy. Mieszkańcy wskazywali konkretne miejsca, w których dochodzi do popełniania wykroczeń m.in spożywanie alkoholu na klatkach schodowych.

 

Jest to ostatnie osiedlowe spotkanie na terenie Powiatu Szamotulskiego, które ma służyć poprawie lokalnego bezpieczeństwa. Wszystkim uczestnikom debaty serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wymianę opinii.

 

 

 

26.02.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES