- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kradzież nie popłaca

W minioną środę dzielnicowi z Wronek, bezpośrednio po zdarzeniu złapali trzech młodych mężczyzn, którzy przyznali się do kradzieży paliwa na stacji we Wronkach. Kierowca samochodu dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania samochodem. Mężczyźni dostali wysokie mandaty.

 

W środę 20 sierpnia br. około godziny 20.30 dzielnicowi z Wronek patrolowali teren osiedla Zamość. Na ulicy Myśliwskiej zauważyli volkswagena golfa, którego kierujący oraz pasażerowie na widok policjantów zaczęli zachowywać się bardzo podejrzanie i nerwowo.

 

Dzielnicowi długo nie czekali i zatrzymali pojazd do kontroli. Samochodem poruszały się trzy osoby- mieszkańcy powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego w wieku 17-26 lat.

 

Policjanci przeprowadzili szczegółową kontrolę samochodu. W trakcie czynności funkcjonariusze uzyskali informację o tym, że na jednej ze stacji paliw we Wronkach doszło do kradzieży paliwa. Nerwowe zachowanie kontrolowanych osób wzbudziło czujność policjantów, którzy podejrzewali, że to właśnie kontrolowani młodzi ludzie mogą mieć coś wspólnego z tym zdarzeniem. W końcu podróżujący przyznali się, że zatankowali golfa za około 200 zł i odjechali ze stacji nie płacąc za paliwo. Przyznali się, że działali razem. Dodatkowo po sprawdzeniu kierującego w systemie okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania.

 

Zatrzymani mężczyźni oddali pieniądze za paliwo i cała trójka została ukarana mandatami karnymi w wysokości 500 zł. Dodatkowo kierujący otrzymał też 500 zł mandatu za kierowanie samochodem bez uprawnień.

 

22.08.2014

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES