- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kradzież pieniędzy

Szamotulscy policjanci, zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież gotówki z biura jednej z szamotulskich firm. Za ten czyn ustawodawca przewidział karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło 14.12.2016 roku około godziny 14:00 w Szamotułach. W biurze jednej z firm pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy przyjechali kupić samochód. Jeden z mężczyzn korzystając z okazji, że właściciel firmy znajdował się poza biurem niezauważony wszedł do środka, gdzie znalazł portfel z pieniędzmi i z którego zabrał około 1900 złotych. Po dokonaniu kradzieży złodziej wyszedł z budynku złodziej wyszedł z budynku.

 

Szamotulscy policjanci zostali poinformowani o zaistniałym zdarzeniu przez właściciela, który stwierdził brak gotówki. Mundurowi udali się do poszkodowanego, który oświadczył, że w dniu dzisiejszym sprzedawał samochód dwóm młodym mężczyznom i podejrzewa, że jeden z nich wykorzystując jego nieuwagę wyjął z portfela gotówkę. Właściciel się nie mylił – przebywający jeszcze na terenie jego firmy 20-letni mieszkaniec Białegostoku dokonał kradzieży pieniędzy, które następnie ukrył na terenie firmy należącej do pokrzywdzonego.

 

 

Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka. W trakcie czynności odzyskano skradzione pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany, za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

18.12.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES