- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Kręć kilometry po technologię z Odjechanymi

To już 6-ta tegoroczna niedziela, gdy spotkamy się o godz. 15.00 przy „Orliku”, aby wybrać się w podróż rowerami. Tym razem pojedziemy do Chrzypska Wielkiego. Sądzimy, że malownicze okolice tej miejscowości zachęcą pniewskich rowerzystów do wspólnej wyprawy. Dodatkową motywacją niech będzie to, że kilometry, które pokonujemy na rowerach możemy zaliczyć do rywalizacji pomiędzy miastami w ramach kampanii społecznej „Kręć kilometry po technologię”. Dlatego zabierzcie ze sobą telefony komórkowe, a my Wam  podpowiemy jak zainstalować niezbędną aplikację, która zliczy pokonane kilometry.

 

W planie podziwianie panoramy z punktu widokowego w Łężeczkach oraz wiaduktu kolejowego w Chrzypsku Małym. Przyda się aparat fotograficzny lub komórka oraz lornetka.

 

Czekamy na stałych uczestników oraz zapraszamy nowych rowerzystów, którzy spędzą ze sobą, jak sądzimy bardzo miłe popołudnie.

 

Do zobaczenia w niedzielę

Eugeniusz Siminiak

Prezes Stowarzyszenia Rowerzystów „Odjechani TEAM PL”

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°C











reklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewy











AGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES