- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Ludzkie życie uratowane

Kryminalni z Szamotuł udaremnili próbę targnięcia się na własne życie przez mieszkańca gminy Duszniki. Policjanci odnaleźli mężczyznę w lesie i zapobiegli nieszczęściu. 34-latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

 

Wczoraj (20.08.2017), po godzinie 16 dyżurny szamotulskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca gminy Duszniki. Sprawa wyglądała bardzo poważnie, gdyż mężczyzna pozostawił list pożegnalny, z którego wynikało iż chce popełnić samobójstwo.

 

Sprawą zajęli policjanci z Pniew oraz szamotulscy kryminalni. Funkcjonariusze z Szamotuł ustalili szczegóły dotyczące zaginięcia. Dowiedzieli się m. in., iż mężczyzna z miejsca zamieszkania mógł odjechać swoim samochodem. Kryminalni skontaktowali się też z osobami, które mogły widzieć zaginionego, jednak to nie pomogło w ustaleniu miejsca jego pobytu.

 

W trakcie prowadzonych działań poszukiwawczych, policjanci sprawdzili teren pobliskiego lasu. Przy leśnej drodze odnaleźli samochód należący do zaginionego.  Zanim na miejsce przybyły dodatkowe służby ratunkowe, policjanci odnaleźli 34-latka w lesie. Jego zachowanie oraz założona na szyi pętla z przewodu elektrycznego świadczyła o tym, iż chciał on targnąć się na własne życie. Mężczyzna był w złym stanie psychicznym, dlatego policjanci natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Medycy udzielili mężczyźnie fachowej pomocy.

 

Mamy nadzieję, że szybka i sprawna akcja poszukiwawcza pomogła zapobiec nieszczęściu.


(S.Ch)

 

21.08.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES