- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Małżeństwo podejrzane o kradzieże kosmetyków

Policjanci szamotulskiej patrolówki zatrzymali małżeństwo, które jest podejrzane o kradzieże kosmetyków w jednej z miejscowych drogerii. Do kradzieży dochodziło od kwietnia br. Małżonkowie usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

 

W dniu 23 maja br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży kosmetyków w jednej z szamotulskich drogerii. Gdy funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego przyjechali na miejsce, pracownica sklepu poinformowała ich, iż podejrzani o kradzieże znajdują się właśnie w sklepie. Gdy tylko wyszli, spotkali się z funkcjonariuszami.

 

Policjanci zatrzymali 38-letniego szamotulanina oraz 35-letnią szamotulankę. Jak się okazało, para była małżeństwem. Po przeszukaniu mężczyzny, policjanci odzyskali skradzione kosmetyki, z którymi mężczyzna próbował wyjść ze sklepu- podkłady, puder, antyperspirant, krem oraz perfumy warte w sumie ponad 400 złotych. Co więcej, z ustaleń wynikało, iż to nie było pierwsze przewinienie w wykonaniu małżeństwa. Z ustaleń wynika, iż od kwietnia para kilkukrotnie przychodziła do powyższej drogerii, kradnąc kosmetyki na kwotę ponad tysiąca złotych.

 

Zatrzymani tłumaczyli, że zabierali przedmioty tylko na własny użytek i nie sprzedawali ich nikomu. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta usłyszeli zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

 

SCH

 

29.05.2020

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES