- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Miał remontować - jest podejrzewany o kradzież

 

Szamotulscy dzielnicowi zatrzymali podejrzewanego o kradzież pieniędzy. Mężczyzna miał okraść kobietę, która wynajęła go do pomalowania pokoju w jej domu. Za kradzież grozi do 5 lat wiezienia.

 

W dniu 1 lutego br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na terenie gminy Szamotuły.

 

Jak wynikało z ustaleń mieszkaniec powyższej gminy miał dokonać kradzieży pieniędzy, które miała schowane w domu kobieta, która wynajęła mężczyznę, aby pomalował pokój w jej domu.

 

Po otrzymanym zawiadomieniu, do domu mężczyzny udali się szamotulscy dzielnicowi. Nie zastali tam podejrzewanego. Funkcjonariusze ustalili, gdzie może przebywać 36-latek. Zatrzymali go i doprowadzili do komendy w celu złożenia wyjaśnień.

 

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego czynu. Stwierdził, że zdążył już stracić pieniądze m.in. na alkohol, ale gdy tylko będzie miał gotówkę odda pieniądze poszkodowanej.

 

Za to przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.

 

03.02.2017r

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES