- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Mistrzostwa Wielkopolski i Pniew w Kolarstwie Górskim

Będzie się działo w najbliższą niedzielę tj. 20 maja. Po raz szósty zawitają do Pniew kolarze górscy z całej Wielkopolski i nie tylko, by rywalizować po raz XIV o miano najlepszego w dyscyplinie olimpijskiej uprawianej przez Maję Włoszczowską. Co prawda Majki jeszcze w tym roku nie spodziewamy się, ale kto wie może za rok …? W końcu to Ona jest IKONĄ polskiego kolarstwa górskiego, w którą wpatrują się kolejne młode roczniki rowerowych górali, marząc o sukcesach sportowych. Jak równać to do najlepszych!!!

 

Tymczasem na odświeżonej trasie z nowymi elementami technicznymi zmagać się będą zawodniczki i zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych. Nie zabraknie startu dla najmłodszych (kategoria mini żak), jak się dowiadujemy sędzia główny przymknie oko w ich przypadku na dolną granicę wieku. Rodzice zapraszamy Was z pociechami przed godz. 10.00 wraz z rowerkami (trzeba być wcześniej, aby zapisać ich do startu). Maluchy, którze nie mają kasków, będą mogli wypożyczyć je na wyścig od Odjechanych. Będzie to dla nich okazja zdobycia pierwszego medalu i dyplomu, i kto wie może również i w pierwszych zawodach. Uwaga w tym wyścigu nie ma przegranych – podium dla wszystkich!!!

 

Kolarzy pniewskich zapraszamy do rywalizacji o tytuł najlepszego górala na naszej trasie. Ich start przewidziano na godz. 13.30. Jeżeli znajdą się śmiałe Panie gotowe walczyć o tytuł najlepszej pniewianki to dla nich start odbędzie się o godz. 11:50. Będzie to już V edycja mistrzostw Pniew pod patronatem Burmistrza Pniew Jarosława Przewoźnego.

 

Oprócz tego będą to również zawody mistrzowskie dla akademików wielkopolskich.

 

Zawody to wysiłek „Odjechanych” oraz wsparcie organizacyjne i finansowe Samorządu Województwa, Gminy Pniewy, OSiR Pniewy, firm m.in.: Nadleśnictwo Pniewy, Postęp, KarlKnauer, DrukMar, Brudna-Robota, Vaderstad, portalów internetowych: pniewy24.pl i naszepniewy.com.pl. Już teraz im dziękujemy.

 

Jak co roku emocji nie zabraknie. Nie siedźcie w domach w pięknie zapowiadającą się niedzielę i zawitajcie w Księże Góry.

 

Szczegóły znajdziecie na stronie Odjechanych www.odjechani-team.pl

 

Prezes Stowarzyszenia Rowerzystów „Odjechani TEAM PL”

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES