- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Na placu zabaw z narkotykami

Dzielnicowi z Obrzycka zatrzymali 18-latka podejrzewanego o posiadanie marihuany. Za posiadanie środków odurzających polskie prawo przewiduje do 3 lat za kratkami.

 

W nocy z soboty na niedzielę dzielnicowi z Obrzycka patrolowali rejon Piotrowa. Około godziny 0.40 zauważyli grupkę młodzieży, która siedziała na placu zabaw. Gdy zainteresowali się tymi osobami zauważyli, że jeden z mężczyzn wyrzucił na ziemię woreczek strunowy. Był to 18-letni mieszkaniec gminy Obrzycko. Policjanci zauważyli, że w woreczku tym znajduje się susz roślinny. Mężczyzna przyznał, że wyrzucił porcję marihuany gdyż wystraszył się policjantów. Ani on ani jego koledzy nie mieli przy sobie więcej środków odurzających.

 

18-latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w szamotulskiej komendzie Policji.

 

Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

 

 

30.10.2013

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES