- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Nawet młodzież chce pomagać potrzebującym

 

Wsparcie dla szpitala przekazali najmłodsi Szamotulanie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach i ich rodzice. Pod patronatem Dyrekcji, Sara Bilon, Koordynatorka Szkolnego Klubu Wielkoducha oraz Natalia Mikołajczak, zebrały środki higieniczne i wodę.

 

Dary posłużą Pacjentom i Personelowi obszaru covidowego SP ZOZ w Szamotułach. W akcję zaangażował się również Zespół Szkół nr 2 w Szamotułach oraz przedszkole „Krasnal Hałabała” z Kaźmierza.

 

Wdzięczności nie kryje Szymon Anioł, Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycji, który koordynuje pomoc otrzymywaną przez Szpital:

- Bardzo się cieszę widząc, że pomoc najbardziej potrzebującym nie ustaje, że w dalszym ciągu wspieramy się wzajemnie. Dziękuję wszystkim z całego serca, ponieważ każdy gest jest dla nas nieoceniony.

 

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły
tel. +48 (61) 292 71 00, fax +48 (61) 292 71 02

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES