- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Nie zatrzymał się na stopie - w aucie miał narkotyki

Policjanci zatrzymali kolejne osoby, które odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. Mundurowi, narkotyki zabezpieczyli w kontrolowanych samochodach. Zgodnie z prawem, za posiadanie nielegalnej substancji psychoaktywnej, grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

5 sierpnia br. policjanci z Pniew w trakcie wykonywania czynności służbowych zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi A4, którego kierowca nie zatrzymał się przed znakiem “stop“. Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców gminy Pniewy w wieku 31 i 26 lat. W trakcie wykonywanych czynności w kontrolowanym pojeździe mundurowi ujawnili opakowanie z białym proszkiem – amfetaminą.

 

Policjanci zatrzymali podróżujących audi i w trakcie wykonywania dalszych czynności przy 26-latku stróże prawa zabezpieczyli dwa zwitki z zawartością marihuany. Dodatkowo w trakcie przeszukania mieszkania 26-latka, policjanci zabezpieczyli plastikowe opakowanie z zawartością marihuany.

 

Dzień później, 6 sierpnia dzielnicowi z Szamotuł zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volkswagen Polo, którym podróżowało pięciu młodych mężczyzn. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi zauważyli jak kierowca, 22-letni mieszkaniec Kaźmierza nerwowo wrzuca coś do kieszeni w drzwiach pojazdu, jak się okazało był to woreczek z marihuaną.

 

Mieszkaniec Kaźmierza został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

 

Teraz za swoje przewinienia mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z prawem, za posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

09.08.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES