- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Nieletni podejrzewani o włamanie i zniszczenie mienia

Policjanci z Dusznik przedstawili zarzuty trzem nieletnim, którzy są podejrzewani o włamanie do domku letniskowego oraz zniszczenie sprzętu muzycznego. Sprawa trafi do Sądu Rodzinnego.

 

W miniony tygodniu (8 lutego br.) policjanci z Dusznik otrzymali zawiadomienie o tym, że ktoś włamał się do domku letniskowego, który znajduje się na terenie gminy Duszniki. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

 

Jak wynikało z ustaleń, sprawcy wybili szybę w domku letniskowym, spenetrowali pomieszczenia, zniszczyli perkusję oraz ukradli gitarę akustyczną. Jak się okazało uszkodzoną gitarę porzucili nieopodal domku.

 

Podejrzenia padły na trzech14-letnich mieszkańców gminy Duszniki. Policjanci pojechali do ich domów i ustalili przebieg zdarzenia. Nieletni zostali przewiezieni do Posterunku Policji w Dusznikach, gdzie zostali przesłuchani w obecności opiekunów prawnych. Chłopcy przyznali się do winy.

 

Usłyszeli zarzuty związane z kradzieżą z włamaniem oraz ze zniszczeniem mienia. Teraz czeka ich sprawa w Wydziale Rodzinnym Sądu Rejonowego w Szamotułach.

 

13.02.2017r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES