- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Nietrzeźwi kierujący

W przeciągu dwóch dni, policjanci z powiatu szamotulskiego zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

 

 

W środę 9 maja, policjanci szamotulskiej drogówki w Dusznikach na ul. Szamotulskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem opel astra. Podczas kontroli okazało się, że 44-letni kierujący - mieszkaniec gminy Duszniki - znajduje się pod wpływem alkoholu. Po przebadaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, kierujący uzyskał wynik 0,92 mg/l.

 

Co ciekawe, niespełna 25 minut później w tym samym miejscu, ci sami policjanci zatrzymali kolejnego kierującego samochodem marki Opel Astra. Tym razem był to 52- letni mieszkaniec gminy Lwówek. Jak się okazało po przebadaniu go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik 0, 29 mg/l- co sprawia, że czyn którego się dopuścił również kwalifikuje się na przestępstwo.

 

Dzień później- 10 maja, dzielnicowi z Dusznik w Sękowie na ul. Lipowej zatrzymali do kontroli rowerzystę. Jak się okazało, od kierującego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Po poddaniu go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, kierujący uzyskał wynik 0, 79 mg/l.

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES