- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Odblaski dla pierwszaków

Policjanci z Szamotuł po raz kolejny odwiedzili pierwszoklasistów. W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach, uczniowie otrzymali od mundurowych elementy odblaskowe, które zostały wyprodukowane w ramach akcji „ODBLASKOWO BEZWYPADKOWO” . Działania od kilku lat organizowane są przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach i Starostwo Powiatowe w Szamotułach.

 

Jak co roku, tak i tym razem Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach zorganizowała akcję pod hasłem „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. W ramach działań wszyscy pierwszoklasiści z terenu powiatu szamotulskiego zostaną wyposażeni w odblaski, które zaprojektowała zwyciężczyni konkursu na logo.

 
 

W tym tygodniu policjanci odwiedzili kolejne szkoły podstawowe. Funkcjonariusze spotkali się z dziećmi w szkole Nowej Wsi, w Baborowie oraz w Pamiątkowie.

 

Funkcjonariusze rozmawiali z pierwszoklasistami o bezpiecznym zachowaniu się podczas zabaw zimowych oraz o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. W związku ze zbliżającymi się feriami przypomniano uczniom o niebezpieczeństwach, które niosą ze sobą zabawy na zamarzniętych akwenach wodnych, a także niewłaściwe zachowanie podczas zabaw zimowych.

 

 

Na spotkaniach pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe elementy z logo zwyciężczyni konkursu Marceliny Grendy ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach.

 

 

 

 

 

 

07.01.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES