- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Oddział Dziecięcy szamotulskiego szpitala z nową łazienką, również dla niepełnosprawnych

Oddział Dziecięcy SP ZOZ w Szamotułach oddał do użytku małych pacjentów i ich opiekunów świeżo wyremontowaną łazienkę. Jest ona przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie jest bardzo przestronne i posiada specjalny prysznic bez brodzika, z którego mogą korzystać osoby na wózkach inwalidzkich. Przy toalecie i umywalce zamontowano specjalne uchwyty, które ułatwiają korzystanie z nich przez osoby z niepełnosprawnością ruchową. Koszt remontu łazienki wyniósł 38 tys. zł i był współfinansowany przy wsparciu firmy Postęp Pniewy Sp. z o.o. w wysokości 20 tys. zł. Pozostałą część kwoty stanowił wkład własny SP ZOZ w Szamotułach. 

 

- W imieniu najmłodszych pacjentów naszego Szpitala, pragnę bardzo serdecznie podziękować firmie Postęp Pniewy. Świeżo wyremontowana łazienka posłuży Oddziałowi Dziecięcemu przez długie lata  – mówi Remigiusz Pawelczak, Dyrektor SP ZOZ w Szamotułach. – Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą dobrowolną pomoc darczyńców, którym nie jest obojętny los naszych pacjentów – dodaje Dyrektor.

 

 

- Nasza firma posiada dwa zakłady produkcyjne w powiecie szamotulskim. Wielu naszych pracowników to mieszkańcy powiatu. Cieszymy się, że możemy mieć realny wpływ na życie mieszkańców także poza zakładem pracy – mówi Tadeusz Mrówka, Prezes Zarządu firmy Postęp Pniewy Sp. z o.o. – Czujemy się częścią lokalnej społeczności i uważamy, że dbanie o sprawy istotne dla niej jest jednym z naszych obowiązków – dodaje Pan Prezes.

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES