- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Odnalazł się cały i zdrowy

Poszukiwania 45-letniego mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo zakończyły się jego odnalezieniem. Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyczną. 

 

W dniu 15 maja br. około godziny 11.35 policjanci z Pniew udali się na interwencję związaną z nieudaną próbą samobójczą. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Pniewy.  Według zgłoszenia kobiety, jej mąż próbował popełnić samobójstwo, jednak zdążyła odwieść go od tej próby.  Mężczyzna uciekł jednak z domu, kierując się w stronę lasu.

 

Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia 45-latka, dyżurny wysłał na miejsce funkcjonariuszy podległych Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach. W działaniach brała też udział straż pożarna. Do opatrolowania terenu wykorzystany też został policyjny helikopter.

 

W trakcie poszukiwań, 45-latek skontaktował się telefonicznie ze swoim synem i powiedział w jakim miejscu w lesie się znajduje. Policjanci razem z synem pojechali więc w powyższe miejsce i zabrali mężczyznę do domu. Z uwagi na jego stan, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Mężczyznę przekazano pod opiekę medyczną.

 

 

SCH

 

 

19.05.2020

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES