- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Okazja czyni złodzieja

Policjanci z Pniew zatrzymali podejrzanego o kradzież telefonów komórkowych. Mężczyzna wykorzystał fakt, że poszkodowany zostawił je na widoku, w niezakluczonym samochodzie. Za kradzież może mu grozić do 5 lat więzienia.

 

Policjanci z pniewskiego komisariatu interweniowali w okolicy ulicy Wiśniowej w Pniewach. Jak się okazało, ktoś ukradł zgłaszającemu dwa telefony komórkowe. Poszkodowany zostawił je na fotelu, w niezabezpieczonym samochodzie. Skradzione mienie warte było blisko tysiąc złotych. Tą okazję wykorzystał przechodzień.

 

Z ustaleń wynikało, iż znalazł się świadek, który rozpoznał mężczyznę kręcącego się przy samochodzie. Jak się okazało, podejrzewanym o kradzież był 60-letni mieszkaniec gminy Chrzypsko Wielkie. Policjanci zatrzymali go na terenie jego miejsca zamieszkania. Mężczyzna wydał funkcjonariuszom skradzione telefony i mienie może wrócić do właściciela.

 

60-latek został przesłuchany. Pniewscy dochodzeniowcy przedstawili mu zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

(mł. asp. Sandra Chuda)

 

17.05.2018

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES