- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Okradł swoją matkę

Dzielnicowi z Szamotuł zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany o to, iż okradł swoją matkę. Mężczyzna stracił skradzione pieniądze na swoje przyjemności. Za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat więzienia.

 

W minionym tygodniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o tym, że ktoś ukradł mieszkance Mutowa pieniądze w kwocie 550 złotych.

 

Dzielnicowi, którzy udali się na miejsce interwencji ustalili, iż podejrzewanym o powyższą kradzież może być 19-letni syn zgłaszającej.

Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do kradzieży. W końcu przyznał jednak, że ukradł matce pieniądze i stracił je m. in. na alkohol, jedzenie oraz odzież.

 

Podejrzewany trafił na komendę. Tutaj usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

18.02.2014

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES