- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Ostatnia sesja zdjęciowa

Uczestnicy ŚDS "Jawor" brali udział w kolejnym etapie realizacji projektu pt.:"Wydobyć piękno - promocja dziedzictwa kulturowego obszaru KOLD". Celem projektu jest promocja lokalnego dziedzictwa obszaru KOLD przez osoby z niepełnosprawnościami poprzez organizację reportażu fotograficznego w charakterystycznych miejscach obszaru KOLD z udziałem osób z niepełnosprawnościami, zakończonego wystawą fotografii oraz wyprodukowaniem kalendarzy.
 
Sesja fotograficzna odbyła się w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy "Jawor" w Pniewach. Tym razem domownicy pokazali, czym zajmują się na co dzień w pracowniach terapeutycznych. Zanim jednak fotograf zrobił reportaż, nasze Panie skorzystały z usług profesjonalnych makijażystek - wydobywamy piękno. Ależ były emocje.
 
Projekt dofinansowany w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020 ze środków "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami "Jaworowy Ogród".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES