- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Ostatnie odblaski dla pierwszoklasistów rozdane

Policjanci z Szamotuł, oraz dzielnicowy z Wronek rozdali ostatnie z ponad 1700 odblasków przeznaczonych dla dzieci w ramach akcji „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. Teraz każdy z pierwszoklasistów posiada element odblaskowy, dzięki któremu jest lepiej widoczny w trakcie drogi do szkoły.

 

W ramach akcji „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO” organizowanej wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach wszyscy pierwszoklasiści z terenu naszego powiatu otrzymują odblaski. Na elementach odblaskowych znajduje się logo zwyciężczyni konkursu przeprowadzonego w ramach akcji: "Bezpieczna zima pierwszaków" Marceliny Grendy ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach.
 
Tuż po zakończonych feriach policjanci odwiedzili dwie z ostatnich placówek tj. szkoła podstawowa nr 1 we Wronkach, a także szkoła podstawowa w Kaźmierzu, gdzie pierwszoklasistą wręczono elementy odblaskowe. Ponadto dla klas II-III przeprowadzono podsumowanie kolejnego etapu programu "Bezpiecznie to wiedzieć i znać"
 
Policjanci na spotkaniach z pierwszoklasistami przypominali o zasadach bezpiecznej zabawy na śniegu oraz o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. Ponadto funkcjonariusze zwrócili uwagę najmłodszym na to, jak powinni się zachować gdy zostaną sami w domu podczas zimowego wypoczynku.
Natomiast z uczniami klas II-III przeprowadzono pogadankę na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu, a także niebezpiecznych przedmiotów.
 

 

zdjęcia: szkoła Kaźmierz

 

 

 

 

 

04.02.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES