- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Pierwsza kolejka finałowa PALFS

Ekipa Zajączkowa - czwarta drużyna po rundzie zasadniczej wycofała się z dalszych rozgrywek.Drużynom rywalizującym w grpie mistrzowskiej zostaną przydzielone walkowery.
 
Buszewo-Zamorze 5:0(0:0)
Pierwsza połowa rozgrywana była w szybkim iwyrównanym tempie,choć więcej okazji do objęcia prowadzenia mało Bszewo.
 
Początek drugiej odsłony to szybkie ataki Buszewa, w wyniku których bracia Światłowscy-Łukasz i Bartosz skutecznie znajdują drogę do bramki. Po zdobyciu 2 goli inicjatywę przejęło znowu Zamorze.Niestety nie potrafiło zamienić tego na zdobycze bramkowe.
 
Rozprężenie w szeregach Zamorza nastąpiło w drugiej częśi połowy, a to głównie za sprawą nieporadności sędziego i jego kontrowersyjnych decyzji. Bezlitośnie wyokorzystali to przeciwnicy,zdobywając kolejne 3 bramki.
 
Pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej kończy się wygraną Buszewa 5:0.
 
Koninek-Turowo 5:5(2:2)
Rywalizację w grupie B rozpoczęły ekipy Koninka i Turowa. Ci pierwsi dlługo nie mogli znależć drogi do bramki, aż w końcu ta sztuka się udała się w 14 min Damianowi Zastróżnemu. Dwie minuty później było już 2 : 0 za sprawą Jakuba Waśkowiaka.
 
Na 4 mn przed końcem pierwszej odsłony Miłosz Sokółka zdobywa bramkę kontaktową dla Turowa.
 
Na przerwę obie ekipy schodzą z dwiema bramkami na koncie. Do wyrównania doprowadził strzałem z dystansu Krzysztof Stachowiak.
 
Na początku drugiej odsłony powiało w szeregach Turowa nadzieją na pierwsze punkty w tym sezonie-Krzysztof Stachowiak wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie.Wizja pierwszych 3 punktów oddaliła się po bramce wyrównującej Jakuba Waśkowiaka.
 
Wypracowana mozolnie 1-bramkowa przewaga przez Turowo,była szybko niwelowana. W efekcie spotkanie kończy się podziałem punktów.
 
Buszewko-Nojewo 5:2(2:0)
Buszewko kontrolowało przebieg spotkania,skutecznie wykorzystując błędy obrony Nojewa.Po 20 minutach 7 drużyna po rundzie zasadniczej prowadziła 2:0.Początek drugiej odsłony należał również do Buszewka. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się  Hubert Kosicki,podwyższając wynik spotkania na 3:0.Ostatecznie Nojewo uległo 5:2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES