- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Pierwsze odblaski rozdane

Policjanci z Szamotuł rozdali pierwsze odblaski zakupione w ramach corocznej akcji „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. W odblaskowe elementy wyposażono już około 170 uczniów klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach. Kolejne spotkania w ramach akcji zostaną przeprowadzone tuż po Nowym Roku.

 

Jak co roku, tak i tym razem Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach zorganizowała akcję pod hasłem „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”.

 

W ramach działań wszyscy pierwszoklasiści z terenu powiatu szamotulskiego zostaną wyposażeni w odblaski, które zaprojektowała zwyciężczyni konkursu na logo. W tym roku szkolnym pierwszoklasiści otrzymają odblaski z obrazkiem przygotowanym przez uczennicę Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach - Marcelinę Grendę.

 

Pierwsze odblaski trafiły już do pierwszoklasistów. W minionym tygodniu, szamotulski dzielnicowy sierż. Mateusz Grzeszkowiak wspólnie z policjantem Zespołu Prewencji Kryminalnej (który na co dzień zajmuje się profilaktyką) odwiedzili około 170 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach.

 

Policjanci rozmawiali z maluchami na temat bezpiecznych zabaw zimowych, bezpiecznego zachowania podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz podczas zabaw sylwestrowych. Ponadto funkcjonariusze zwrócili uwagę najmłodszym na to, jak powinni się zachować gdy pozostają sami w domu.

 

 

Na zakończenie pogadanek, pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe zawieszki. Uczniowie kolejnych szkół z terenu powiatu szamotulskiego spotkają się z policjantami oraz otrzymają odblaski tuż po Nowym Roku.

 

 

 

 

 

 

22.12.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES