- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Pierwszoklasiści otrzymali odblaski

Dzielnicowi rozdali odblaski dla dzieci w ramach akcji „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. Policjanci odwiedzili już prawie wszystkich pierwszoklasistów z terenu całego powiatu szamotulskiego.

 

W ramach akcji „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO” organizowanej wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach wszyscy pierwszoklasiści z terenu naszego powiatu otrzymują odblaski. Na elementach odblaskowych znajduje się logo zwyciężczyni konkursu przeprowadzonego w ramach akcji: "Bezpieczna zima pierwszaków" Marceliny Grendy ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach.

 

Tuż przed feriami funkcjonariusze odwiedzili dzieci w Szkołach Podstawowych w Bytyniu, Przyborowie, Koźlu, Brodziszewie, Otorowie oraz Szkole Podstawowej nr 1, 2 i 5 w Szamotułach.

 

Policjanci na spotkaniach z pierwszoklasistami przypominali o zasadach bezpiecznej zabawy na śniegu oraz o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. Ponadto funkcjonariusze zwrócili uwagę najmłodszym na to, jak powinni się zachować gdy zostaną sami w domu podczas zimowego wypoczynku.

 

 

Na zakończenie pogadanki policjanci  rozdali dzieciom elementy odblaskowe.

 

 

 

 

 

 

20.01.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES