Pływalnia w Sierakowie

 

Fot. Anna Orzeł

 

 

Nienajlepsza pogoda za oknem to czas kiedy chętniej jeździmy na basen, aby się zrelaksować a jednocześnie zadbać o sport. Wielu Pniewian jeździło także na pływalnie w Sierakowie, dziś przedstawiamy nastęujący komunikat:

 

 

Informujemy, że Pływalnia COSSz TKKF w Sierakowie będzie otwarta jeszcze tylko do końca października 2012 r.Następnie w okresie listopad 2012 r.- marzec 2013 r. obiekt będzie zamknięty z powodów finansowych.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z basenu, zarówno w ostatnich dniach tego miesiąca, jak i od okresu wiosennego. Gmina Sieraków dofinansowuje zajęcia szkolne na basenie dla dzieci i młodzieży i czynić to będzie również w kolejnych miesiącach w roku przyszłym.

 

 

(MB)/www.sierakow.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES