- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzany o zniszczenie samochodu usłyszał zarzuty

Zarzuty zniszczenia mienia usłyszał mieszkaniec gminy Obrzycko, którego w ubiegłym tygodniu przesłuchali policjanci. Mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie samochodu. Za zniszczenie mienia polskie prawo przewiduje więzienie.

 

W minioną środę, do Posterunku Policji w Obrzycku przyszedł mężczyzna, który zgłosił uszkodzenie pojazdu.

 

Policjanci przyjęli od zgłaszającego zawiadomienie, z którego wynikało, iż znany 32-latkowi mężczyzna okopał jego samochód. Jak wynikało z ustaleń, sprawca swoim czynem  zniszczył zgłaszającemu drzwi i pokrywę bagażnika samochodu. Poszkodowany oszacował straty na ponad 3 tysiące złotych.

 

Podejrzanym o uszkodzenie samochodu okazał się 40-letni mieszkaniec gminy Obrzycko. Policjanci z miejscowego Posterunku Policji przesłuchali go i przedstawili mu zarzuty zniszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że 32-latek miał u niego dług i zdenerwował się gdy go zobaczył.

 

Ten sposób rozwiązywania konfliktu może się jednak zakończyć karą dla podejrzanego. Za zniszczenie mienia, polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

(mł. asp. Sandra Chuda)

 

16.04.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES