- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewana o przywłaszczenie pieniędzy usłyszała zarzut

Do pięciu lat więzienia grozi 54-latce, która jest podejrzewana o przywłaszczenie pieniędzy pracodawcy. Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty. Sprawę wyjaśniają policjanci z szamotulskiej dochodzeniówki.

 

Wczoraj (3 stycznia br.) szamotulski dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące przywłaszczenia pieniędzy w sklepie w Szamotułach. Na miejsce wysłał policjantów z szamotulskiego ogniwa patrolowo- interwencyjnego.

 

Właścicielka sklepu poinformowała funkcjonariuszy, iż w okresie kilku dni nie otrzymała od pracownic wszystkich pieniędzy z utargu. Policjanci ustalili, iż ze sklepu zaginął utarg w wysokości blisko 4 tysięcy złotych.

 

Podejrzenia przywłaszczenia pieniędzy padły więc na pracownice. Jedna z nich przyznała się do zabrania utargu. 54-letnia mieszkanka Szamotuł została zatrzymana i po zebraniu materiałów dowodowych w sprawie została przesłuchana.

 

Szamotulscy dochodzeniowcy przedstawili kobiecie zarzut przywłaszczenia powierzonych pieniędzy w krótkich odstępach czasu .

 

Za ten czyn polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

04.01.2019

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES