- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewanemu grozi więzienie za włamanie

Dzielnicowy z Dusznik wspólnie z kryminalnym zatrzymał podejrzewanego o włamanie do sklepu. Sprawca ukradł pieniądze, artykuły spożywcze, tytoniowe i alkohol. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

 

W dniu 16 sierpnia br. policjanci z Dusznik otrzymali zawiadomienie o kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie jednej z wsi z ich gminy.

 

Pierwsze ustalenia na miejscu zdarzenia poczyniła policjantka dusznickiej dochodzeniówki. Nieznany sprawca włamał się do sklepu spożywczego, skąd ukradł pieniądze, wyroby tytoniowe i spożywcze oraz alkohol. Właściciel oszacował straty na około 2500 zł. Podejrzenia padły na 35-letniego mieszkańca gminy Kuślin.

 

Sprawą zajęli się duszniccy dochodzeniowcy oraz dzielnicowy z rejonu, w którym doszło do kradzieży.

 

Dzielnicowy razem z kryminalnym pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. W trakcie przeszukania znaleźli papierosy, alkohol i artykuły spożywcze, które pochodziły ze sklepu, który został okradziony.

 

Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, zabezpieczyli je i może wrócić do właściciela. 35-latek trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co polskie prawo przewiduje do 10 lat więzienia.

 

Sprawę wyjaśnia dusznicka dochodzeniówka.

 

(SCh)

 

18.08.2017

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES