- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewani o rozbój w rękach kryminalnych

Policjanci z Szamotuł zatrzymali kobietę oraz mężczyznę podejrzewanych o rozbój, do którego doszło w miniony weekend w jednym ze sklepów w Szamotułach. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 12 lat więzienia.

 

W minioną niedzielę 10 września br. policjanci z szamotulskiego Wydziału Kryminalnego otrzymali zawiadomienie o przestępstwie, do którego doszło tego dnia na terenie gminy Szamotuły. Ze zgłoszenia wynikało, iż dwie osoby – kobieta oraz mężczyzna – napadli na pracownika jednego ze sklepów i z kasy ukradli pieniądze.

 

Poczynione ustalenia wskazywały, iż mężczyzna miał obezwładnić sprzedawcę, a kobieta weszła do sklepu i zabrała pieniądze.

 

Podejrzenia padły ma byłą pracownicę sklepu oraz jej partnera. Policjanci zatrzymali ich jeszcze tego samego dnia. 33-latka oraz 36-latek z Szamotuł tłumaczyli policjantom, iż chcieli odzyskać pieniądze za zaległą pensję kobiety.

 

Zatrzymani usłyszeli zarzuty rozboju. Grozi im do 12 lat więzienia.

 

W sprawie prowadzone jest śledztwo mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności sprawy.

 

(S. Chuda)

 

12.09.2017

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES