- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewani o włamanie usłyszeli zarzuty

Do 10 lat więzienia grozi młodym mieszkańcom Obrzycka, którzy zostali zatrzymani w minioną środę. Mężczyźni są podejrzewani o kradzież z włamaniem do samochodu. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

 

W minioną środę 16 grudnia br. policjanci z Szamotulskiego Wydziału Kryminalnego pojechali na ulicę Wodną w Obrzycku, gdzie miało dojść do kradzieży z włamaniem do samochodu.

 

Jak ustalili funkcjonariusze, w nocy z 15 na 16 grudnia ktoś włamał się do zaparkowanego na ulicy mercedesa. Sprawcy z wnętrza samochodu ukradli piłę łańcuchową, szlifierkę kątową, przedłużacz dwużyłowy oraz dokumenty od pojazdu.

 

Podejrzenia padły na skonfliktowanych z poszkodowanym młodych mieszkańców Obrzycka. 19- oraz 21-latek zostali zatrzymani przez kryminalnych oraz przez dzielnicowych z Obrzycka w godzinach wieczornych, w dniu zgłoszenia przestępstwa.

 

W trakcie przeszukania mieszkania jednego z podejrzewanych, policjanci odzyskali skradzione przedmioty, które mogły wrócić do właściciela.

 

Podejrzewani trafili do szamotulskiej komendy Policji, gdzie dochodzeniowcy przedstawili im zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodu.

 

 

Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 10 lat więzienia.

 

 

18.12.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES