Podejrzewany o kradzież w rękach policjantów

Policjanci z Wronek zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież pieniędzy z domu mieszkanki gminy. Mężczyzna wykorzystał jej dobroduszność i zabrał jej pieniądze aby kupić alkohol. Sprawę wyjaśnia wroniecka dochodzeniówka.

 

Wczoraj policjanci z wronieckiego komisariatu Policji otrzymali zgłoszenie od mieszkanki gminy o tym, że znany jej mieszkaniec tej samej miejscowości ukradł jej z domu 750 zł. Dobroduszna kobieta wpuściła go do mieszkania i poczęstowała jedzeniem, a ten miał wykorzystać jej nieuwagę i ukradł jej gotówkę.


Mężczyzna był znany policjantom. Dzielnicowy wspólnie z patrolowcem pojechali do domu podejrzewanego o kradzież. Podczas pierwszej próby zatrzymania nie zastali go w miejscu zamieszkania. Po krótkim czasie funkcjonariusze podjęli ponowną próbę zatrzymania mężczyzny. Tym razem zauważyli 35-latka w ogrodzie. Mężczyzna chciał schować się w zaroślach, jednak jego próba ukrycia się była nieskuteczna. 


35-latek został zatrzymany. Przyznał, że zabrał kobiecie pieniądze i wszystko stracił na alkohol. Trafił do Komisariatu Policji we Wronkach, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Postępowanie w sprawie prowadzi wroniecka dochodzeniówka. Mieszkańcowi gminy grozi do 5 lat więzienia.

 

20.06.2017

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES