- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewany o kradzież elektronarzędzi usłyszał zarzuty

Policjanci szamotulskiej patrolówki zatrzymali kolejnego podejrzewanego o kradzież elektronarzędzi z jednego z marketów w Szamotułach. Do zdarzenia doszło pod koniec maja br. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

 

30 maja br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymali zawiadomienie o kradzieży, do której  doszło na terenie jednego z marketów w Szamotułach. Skradziono wówczas szlifierki kątowe, wiertarkę udarową oraz młot udarowy. Elektronarzędzia warte były ponad 800 zł. Szamotulscy kryminalni, którzy zajęli się sprawą zabezpieczyli wówczas monitoring sklepowy. Po przeanalizowaniu nagrania, rozpoznali pierwszego podejrzewanego o kradzież. Funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania mężczyzny. Wspólnie z dzielnicowymi zatrzymali go jeszcze tego samego dnia, w którym otrzymali zgłoszenie.

 

Policjanci ustalili, iż mężczyzna nie działał sam. Z uzyskanych przez nich informacji wynikało, iż kradzieży dokonał wspólnie z 37-letnim szamotulaninem. Początkowo mężczyzna był „nieuchwytny”, policjanci wszczęli więc poszukiwania do niniejszej sprawy. Podejrzewany wpadł w minioną sobotę w ręce patrolówki. Został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży wspólnie i w porozumieniu z zatrzymanym wcześniej szamotulaninem. Przyznał się do zarzucanego czynu.

 

Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

 

 

20.06.2017

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES