- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewany o kradzież i posiadanie narkotyków w rękach policjantów

Szamotulscy kryminalni zatrzymali podejrzewanego o kradzież maszynki do strzyżenia koni wartej ponad tysiąc złotych. W trakcie zatrzymania, w samochodzie mężczyzny ujawniono narkotyki. 38-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

 

W minionym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży maszynki do strzyżenia koni. Skradziony sprzęt wart był ponad tysiąc złotych. Do zdarzenia doszło w jednym z szamotulskich urzędów. Z ustaleń wynikało, iż nieznany sprawca zabrał ze sobą sprzęt pozostawiony na chwilę bez nadzoru.

 

Informacje na temat podejrzewanego o kradzież uzyskał policjant z wronieckiej patrolówki. Z ustaleń funkcjonariusza wynikało, iż sprawca, za pośrednictwem znajomego chciał maszynkę sprzedać. Pech chciał, że skradziony przedmiot został zaoferowany do sprzedaży koleżance pokrzywdzonej.

 

Szamotulscy kryminalni „namierzyli” podejrzewanego o kradzież na terenie jednego z szamotulskich parkingów. W czwartek (19 kwietnia br.) 38-letni szamotulanin został zatrzymany. Podczas przeszukania jego samochodu policjanci odzyskali skradzioną maszynkę, a także znaleźli zwitek foli aluminiowej, w której znajdowała się marihuana.

 

Mężczyzna został przesłuchany. Jest podejrzany o kradzież i posiadanie narkotyków. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Sprawę wyjaśnia szamotulska dochodzeniówka.

 

 

(mł. asp. Sandra Chuda)

 

 

23.04.2018

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES