- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewany o kradzież w rękach dzielnicowych

Dzielnicowi z Szamotuł zatrzymali podejrzewanego o kradzież sprzętu wędkarskiego wartego kilkaset złotych. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze odzyskali tez część skradzionego mienia.

 

W miniony piątek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży sprzętu wędkarskiego. Nieznany sprawca miał ukraść z samochodu torbę z wędkami oraz kołowrotkami. Z ustaleń wynikało, iż część skradzionego mienia mogła zostać sprzedana.

 

Dzielnicowi odzyskali skradzione kołowrotki, a następnie jak po nitce do kłębka, dotarli również do podejrzewanego o kradzież. Okazał się nim 29-letni Szamotulanin. Mężczyzna trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

 

Po zebraniu przez funkcjonariuszy niezbędnych materiałów dowodowych, 29-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

 

Postępowanie w niniejszej sprawie jest w toku- prowadzą je policjanci Wydziału Kryminalnego z Szamotuł.

 

 

 

02.11.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES