- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewany o kradzież w rękach szamotulskich kryminalnych

Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzewanego o kradzież elektronarzędzi z jednego z marketów w Szamotułach. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

 

W miniony wtorek (30 maja br.) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymali zawiadomienie o kradzieży, do której doszło na terenie jednego z marketów w Szamotułach. Nieznany sprawca  ze sklepu zabrał szlifierki kątowe, wiertarkę udarową oraz młot udarowy. Elektronarzędzia warte były ponad 800 zł. Gdy został zauważony przez pracownika sklepu, uciekł z miejsca kradzieży.

 

Szamotulscy kryminalni, którzy zajęli się sprawą zabezpieczyli monitoring sklepowy. Po przeanalizowaniu nagrania, rozpoznali podejrzewanego o kradzież. Funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania mężczyzny. Wspólnie z dzielnicowymi zatrzymali go jeszcze tego samego dnia, w którym otrzymali zgłoszenie.

 

Mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego czynu. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

 

02.06.2017

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES