- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewany o przywłaszczenie mienia w rękach policjantów

Policjanci z Pniewskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przywłaszczenie wyposażenia mieszkania, które wynajmował od poszkodowanego. Skradzione mienie zostało odzyskane. Podejrzewanemu grożą 3 lata więzienia.

 

W minioną sobotę (18 lutego br.), pniewscy policjanci interweniowali na terenie gminy Pniewy w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kradzieży z włamaniem.

 

Funkcjonariusze dowiedzieli się, iż z mieszkania należącego do poszkodowanego ktoś wyniósł lodówkę, pralkę, farelkę, kanapę, a także rower. Na miejscu nic nie wskazywało jednak na włamanie.

 

Jak ustalili policjanci, poszkodowany wynajmował to mieszkanie, a ze względu na to, iż wynajmujący nie płacił czynszu, zmuszony był zakończyć wynajem. Podejrzenia zabrania mienia z mieszkania padły więc na wynajmującego.

 

Policjanci ustalili, gdzie przebywa mężczyzna. Zatrzymali go w nowym miejscu pobytu. 36-letni pniewianin trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

 

Podejrzewany został przesłuchany. Usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia.

 

Funkcjonariusze ustalili gdzie znajdują się utracone przedmioty i odzyskali je.

 

Za przywłaszczenie mienia polskie prawo przewiduje do 3 lat więzienia.

 

20.02.2017

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES