- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewany o włamanie do sklepu zatrzymany

Spalenie ubrań, w których włamał się do sklepu nie pomogło zatrzymanemu w minionym tygodniu mieszkańcowi gminy Wronki. Podejrzewany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Sprawę wyjaśnia wroniecka dochodzeniówka.

 

W minionym tygodniu policjanci z Wronek otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do sklepu w miejscowości Chojno. Sprawca w nocy z 21 na 22 czerwca włamał się do sklepu i  ukradł wyroby tytoniowe oraz pieniądze. Straty wstępnie oszacowane zostały na około 2000 zł.

 

Na miejscu policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe, zabezpieczyli ślady oraz monitoring. Policjanci rozpytali okolicznych mieszkańców. W wyniku przeprowadzonych czynności natrafili na trop potencjalnego włamywacza.

 

Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Podejrzewany, to 41-letni mieszkaniec gminy Wronki. 41-latek był już wcześniej karany za kradzieże z włamaniem. Dokładnie przeanalizował swoje wcześniejsze „wpadki” i tym razem chciał dokonać przestępstwa idealnego. Skradzione przedmioty schował na terenie cudzej posesji, a ubrania, w których się włamał spalił w lesie.

 

 

Jak jednak widać, trudno o przestępstwo idealne. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty, a mężczyzna usłyszał zarzuty włamania. Grozi mu do 10 lat więzienia. Sprawę wyjaśnia wroniecka dochodzeniówka. 

 

 

28.06.2017

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES