- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewany o zniszczenie samochodu, znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów zatrzymany

 

Policjanci z Szamotuł zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie samochodu przy pomocy noża. W trakcie interwencji nietrzeźwy mężczyzna znieważył funkcjonariuszy i naruszył ich nietykalność. Gdy wytrzeźwiał nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Grozi mu więzienie.

 

Zgłoszenie o zniszczeniu samochodu przy użyciu noża otrzymał dyżurny szamotulskiej jednostki Policji w minioną sobotę (02.07.2017 r.), w godzinach popołudniowych. Do zdarzenia doszło w Kaźmierzu. Na miejsce pojechali policjanci szamotulskiej patrolówki.

 

W rozmowie ze zgłaszającym policjanci dowiedzieli się, że idący chodnikiem mężczyzna bez żadnego powodu wszedł do samochodu należącego do zgłaszającego i nożem zaczął niszczyć deskę rozdzielczą w aucie. Mężczyzna zniszczył radio, uchwyty na kubki oraz część przycisków. W sumie straty wynosiły około tysiąca złotych.

 

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, który miał zniszczyć pojazd. Okazało się, iż był to 28-letni mieszkaniec Zgorzelca. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa zniszczenia mienia policjanci zatrzymali podejrzewanego i zabezpieczyli nóż, którym miał zniszczyć wnętrze samochodu.

 

Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. W trakcie doprowadzania do komendy Policji 28-latek stał się agresywny. Znieważył jednego z policjantów i naruszył nietykalność cielesną drugiego funkcjonariusza.

 

Gdy wytrzeźwiał został przesłuchany. Policjanci szamotulskiej dochodzeniówki przedstawili mu zarzuty zniszczenia mienia oraz naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia policjanta. 28-latek nie pamiętał dokładnie co zrobił i nie potrafił podać powodu takiego zachowania. Być może przyczyną był stan upojenia alkoholowego.

 

Postępowanie w sprawie jest w toku. Mężczyźnie grozi nawet 5 lat więzienia.

 

 

 

 

04.07.2017

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES