- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podsumowanie działań znicz 2015

Od 30 października do 2 listopada trwały działania pod hasłem „Znicz”. Policjanci prowadzili działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców w okresie Wszystkich Świętych. Policja podsumowuje akcję.

 

W czasie trwania akcji na drogach powiatu można było zauważyć znacznie większą liczbę policjantów niż na co dzień. W tych dniach głównym zadaniem mundurowych było dbanie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dlatego policjanci podejmowali działania mające na celu upłynnienie ruchu drogowego (szczególnie w dniu 1 listopada w okolicach cmentarzy). Oprócz tego policjanci zwracali uwagę na przestępstwa i wykroczenia popełniane w ruchu drogowym.

 

Tegoroczna akcja” Znicz” na drogach naszego powiatu przebiegła mniej spokojnie niż w roku ubiegły. Od 30 października do 2 listopada br. na terenie powiatu doszło do jednego wypadku drogowego i 8 kolizji drogowych.

 

 

Ponadto policjanci w trakcie trwania akcji zatrzymali w sumie sześciu kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich kierowało samochodem w stanie nietrzeźwości.

 

 

 

 

03.11.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES