- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podsumowanie sylwestra

W sylwestrową noc policjanci na terenie powiatu przeprowadzili 17 interwencji. Policja nie odnotowała nieszczęśliwych wypadków związanych z nieumiejętnym obchodzeniem się z materiałami pirotechnicznymi. Na szczęście noc minęła również bez wypadków drogowych. Większość zgłoszeń tej nocy dotyczyła awantur i nieporozumień.

 

Od godziny 18.00 (31 grudnia 2017 r.) do godziny 8.00 (1 stycznia br.) policjanci na terenie powiatu szamotulskiego interweniowali w sumie 17 razy.

 

Tej nocy zgłaszający prosili o interwencje zarówno w miejscach publicznych, jak i w domach (odnotowaliśmy 7 tego interwencji domowych). Zarówno interwencje publiczne, jak i domowe, w większości przypadków dotyczyły awantur i nieporozumień. Zdarzały się zgłoszenia dotyczące szarpanin. Interwencje domowe dla dwóch awanturników zakończyły się doprowadzeniem do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w celu wytrzeźwienia.

 

Na szczęście sylwestrowa noc obyła się bez wypadków drogowych i bez kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości. W miejscowości Piaskowo, policjanci zatrzymali jednego kierującego samochodem w stanie po użyciu alkoholu, który usiłował uniknąć kontroli drogowej i uciekał przed policją.

 

(S.Chuda)

 

03.01.2018

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES