- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podsumowanie zdarzeń

Policja podsumowuje zdarzenia do których doszło od piątku 7 listopada do wtorku 11 listopada br. Był to kolejny „długi weekend”, który przebiegł spokojnie na drogach powiatu. Policja nie odnotowała żadnego wypadku. Funkcjonariusze interweniowali jednak w związku z innymi zgłoszeniami.

 

Na drogach powiatu szamotulskiego ostatnie cztery dni przebiegły spokojnie. Policjanci odnotowali 11 zgłoszeń dotyczących kolizji drogowych. Wśród powyższych kolizji były również niegroźne zdarzenia polegające np. na kolizji ze zwierzyną leśną lub na wjeździe w wyrwę w jezdni. Na szczęście, w tych dniach nie doszło do żadnego wypadku. Funkcjonariusze zatrzymali w sumie 8 nietrzeźwych kierujących pojazdami. 3 z nich kierowało samochodami, trzech motorowerem, a dwóch rowerem. Ponadto dwóch kierujących wsiadło za kierownice pojazdu pomimo sądowego zakazu.

 

Jak każdego dnia, tak i w miniony weekend policjanci interweniowali jednak nie tylko w związku ze zdarzeniami w ruchu drogowym. Funkcjonariusze przeprowadzili blisko 60 interwencji dotyczących np. nietrzeźwych osób leżących w miejscach publicznych, zakłócania porządku publicznego, zakłócania ciszy nocnej, kłótni np. pomiędzy sąsiadami, zgłoszeń dotyczących uszkodzenia mienia np. plakatów wyborczych itp. Ponadto policjanci przeprowadzili 5 interwencji dotyczących kradzieży mienia o wartości poniżej 420 złotych oraz 3 interwencje dotyczące kradzieży mienia o wartości powyżej 420 złotych. Odnotowaliśmy również jedno włamanie do sklepu we Wronkach.

 

Mundurowi z terenu powiatu szamotulskiego interweniowali również w związku ze zgłoszonymi awanturami domowymi. Od piątku do wtorku odnotowaliśmy 22 takie przypadki.

 

12.11.2014

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES