- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podsumowanie zdarzeń pierwszych dni majowych

Pierwsze dwa dni majowe na terenie powiatu minęły spokojnie. W sumie policjanci odnotowali 36 zdarzeń.

 

Wśród zgłoszeń, które w dniach 1-2 maja otrzymali policjanci z terenu powiatu szamotulskiego znajdował się zarówno interwencji publiczne, jak i domowe oraz kolizje. W sumie zgłoszeń było 36. Interwencje w miejscach publicznych dotyczyły m. in. awanturujących się osób, nietrzeźwych w miejscach publicznych oraz zakłócania porządku publicznego. 4 otrzymane zgłoszenia dotyczyły interwencji domowych, dwa dotyczyły kolizji drogowych.

 

W ciągu 2 dni policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież.

 

W ręce funkcjonariuszy wpadło też trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami. Najwyższy niechlubny wynik badania stanu trzeźwości uzyskał kierujący motorowerem w Otorowie. Mieszkaniec Pniew miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.

 

Ponadto policjanci otrzymali jedno zgłoszenie o oszustwie, do którego doszło za pośrednictwem internetu.

 

(S.Ch.)

 

03.05.2017

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES