- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podwójne podium dla policjanta z PP Kaźmierz

 

Policjant "kryminalny" z Posterunku Policji w Kaźmierzu mł. asp. Przemysław Kaźmierczak, osiągnął sukces sportowy w zawodach Wyścigowego Pucharu Polski. Dwukrotnie stanął na podium.

W sobotę 28 kwietnia 2012 roku na Torze Wyścigowym w Poznaniu odbyły się zawody Wyścigowego Pucharu Polski (WPP). Nasz policjant, który aktualnie jest zawodnikiem Automobilklubu Wielkopolskiego, tego dnia dwukrotnie stanął na podium. W pierwszym wyścigu Przemek zajął drugie miejsce. Bezapelacyjne zwycięstwo- pierwsze miejsce- osiągnął jednak w rundzie drugiej.

Zawody w Poznaniu były inauguracją Wyścigów Samochodowych w Polsce w sezonie 2012. Przemysław Kaźmierczak, startował w najsilniej obsadzonej klasie tj. 1N (samochody o pojemności do 1100 cm. sześć) zasiadając za kierownicą Fiata Seicento. Pomimo, iż są to najmniejsze auta w serii wyścigowej WPP to jednak z uwagi na ich ilość w zawodach w klasie tej jest zawsze dużo walki i emocji w uzyskaniu najlepszego wyniku.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż w kwalifikacjach do obydwu wyścigów Przemek uzyskał najlepsze czasy co dało mu dwukrotne zdobycie pole- position na starcie. Dzięki uzyskanym wynikom Przemysław Kaźmierczak jest aktualnie liderem Wyścigowego Pucharu Polski (ex-equo z Bartoszem Knastem, który ma identyczną ilość punktów po dwóch rundach WPP ).

 

 

 

 

Fot.  wyk. agniess.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES