- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu denata

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji  w Poznaniu prowadzi czynności w sprawie znalezienia zwłok n/n mężczyzny w 2012 roku w Poznaniu. Za pośrednictwem stron internetowych oraz mediów policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu denata.

 

2 grudnia 2012 roku na terenie starej lokomotywowni przy ul. Kobylepole w Poznaniu znaleziono nieżyjącego mężczyznę o nieznanej tożsamości. Policjanci prowadzący sprawę po wnikliwej analizie zabezpieczonych śladów na miejscu, ustalili  że zwłoki  w to miejsce zostały najprawdopodobniej przetransportowane. Denat był niekompletnie ubrany, nie adekwatnie do panujących warunków atmosferycznych i pory roku. Sekcja zwłok jednoznacznie wykazała, iż przyczyną śmierci mężczyzny były urazy głowy i jamy brzusznej.


Znakiem szczególnym mężczyzny jest brak dwóch palców - kciuka i wskazującego u lewej ręki.

 

Policjanci zajmujący się tą sprawą, proszą osoby które mogą pomóc w identyfikacji denata lub posiadają jakąkolwiek wiedzę o przyczynach jego śmierci, o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu  na ul. Szylinga 2, bądź telefoniczny pod numery   61 84-125-90 (w godz. 8.00-15.00)  lub 61 84-156-123  (czynny całą dobę). 

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość !

 

 

04.12.2013

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES